آرشیو تازه ترین اخبار

 • 3/نوامبر/2018 - 19:58
  سازمان بسیج دانش‌آموزی به مناسبت یوم الله 13 آبان بیانیه صادر کرد.
 • 12/سپتامبر/2018 - 13:59
  دانش آموزان آذربایجان غربی در بخش غیرحضوری شانزدهمین دوره مسابقات آزمایشگاهی دوره دوم متوسطه رتبه اول کشور را کسب کردند.
   
   
 • 12/سپتامبر/2018 - 13:56
  رزمایش اقتدار عاشورایی سپاهیان محمد رسول الله ۲ با رمز «یا رسول‌الله(ص)» توسط مدافعان خلیج فارس در استان هرمزگان با هدف زنده کردن روح حمایت مردم از نظام، مایوس کردن دشمن از تغییر نظام، تقویت روحیه عمل کننده و تقویت روحیه ملی در جامعه آغاز شده است.
  گفتنی است مرحله اول رزمایش محمد رسول الله ۲ در استان هرمزگان از ۹ شهریور در شهرستان های مختلف آغاز شده که خدمات رسانی در زمینه های مختلف از قبیل پزشکی، عمرانی، مهندسی، خدمات مشاوره ای، آموزشی، اشتغال زایی، کارآفرینی و غیره به مناطق محروم در حال انجام است و تا ۲۹ شهریور ماه ادامه دارد.
 • 26/فوریه/2018 - 22:03
  رئیس سازمان بسیج دانش آموزی جناب سرهنگ رفاهتی :هشتم اسفند را که مزین به روز امور تربیتی است به مربیان عشق و مهربانی تبریک عرض نموده و یاد شهیدان رجایی و باهنر  که از موسسان این نهاد مقدس می باشند گرامی می داریم.
 • 26/فوریه/2018 - 21:56
  اولین جلسه طرح شهید بهنام محمدی با حضور سرهنگ توشه جانشین فرمانده سپاه قدس گیلان و با اعضای دبیرخانه شامل سازمان بسیج ورزشکاران ، تعیلم و تربیت ،بسیج مساجد و محلات ، بسیج دانشجویی، معاونت فرهنگب و اجتماعی و معاونت طرح و برنامه
 • 22/فوریه/2018 - 15:22
  مسابقات لیگ علمی پایا همزمان با سراسر کشور مورخ ۹۶/۱۲/3 در مدارس منتخب استان گیلان برگزار گردید.
  رئیس سازمان بسیج دانش آموزی استان گیلان گفت : هدف از برگزاری این مسابقات ایجاد بستر مناسب برای حرکت در مسیر هدفمندی است .
 • 17/فوریه/2018 - 08:46
  اعزام کاروان راهیان نور دانش آموزان پسر شهرستان رشت به مناطق عملیاتی جنوب کشور در استان خوزستان
  این گروه از دانش آموزان در مدت 4 شبانه روز از مناطق عملیاتی شلمچه و اروندکنار و یادمان شهدای هویزه و شهرهای آبادان، اهواز، اندیمشک و خرمشهر بازدید می کنند.
 • 17/فوریه/2018 - 08:21
  90 نفر از دانش آموزان املشی برای بازدید از مناطق عملیاتی جنوب کشور به استان خوزستان اعزام شدند.
  90 نفر از دانش آموزان پسر از مدارس شهدای لطیفی، مرحوم طالب پور، شهیدرجایی، شایستگان املش، امام جعفرصادق(ع) شهررانکوه، شهید پیل بالا البرز و شهدای رمشایه ظهر امروز با بدرقه ی مسئولین و اولیاء و نمازگزاران جمعه شهرستان املش را به قصد بازدید از مناطق عملیاتی دوران دفاع مقدس ترک کردند.
  این گروه از دانش آموزان که در قالب دو دستگاه اتوبوس اعزام شده اند در مدت 4 شبانه روز از مناطق عملیاتی شلمچه و اروندکنار و یادمان شهدای هویزه و شهرهای آبادان، اهواز، اندیمشک و خرمشهر بازدید می کنند.
 • 14/فوریه/2018 - 17:30
  اعزام دانش آموزان پسر شهرستان تالش به راهیان نور جنوب کشور ،در این اردو دانش آموزان از مناطق شلمچه ، هویزه و اروند رود بازدید می نمایند.
 • 11/فوریه/2018 - 20:55
  حضور پر شور مردم گیلان در راهپیمایی 22 بهمن
  در این مراسم که با حضور عموم مردم رشت، استاندار گیلان، نماینده‌ ولی‌فقیه در استان گیلان، فرمانده سپاه قدس گیلان و جمعی دیگر از مدیران استانی برگزار شد آیت الله حسینی بوشهری از اعضای مجلس خبرگان رهبری به سخنرانی پرداخت.
 • 8/فوریه/2018 - 15:14
  جلسه حلقه مربیان صالحین برادر و خواهر سازمان بسیج دانش آموزی مورخ ۹۶/۱۱/۱۹ راس ساعت ۹ صبح در سازمان بسیج دانش آموزی با موضوع دانش آموز انقلابی برگزار گردید.
 • 7/فوریه/2018 - 22:26
  اجرای مانور ذوالفقار یار خراسانیم هم زمان با سراسر کشور از مورخ ۹۶/۱۱/۳ الی ۹۶۱۱/۲۲ در مدارس استان گیلان
 • 4/فوریه/2018 - 12:06
  به‌مناسبت یوم‌الله دهه فجر و ورود عارفانه امام خمینی (ره) به ایران اسلامی صبح امروز زنگ انقلاب همزمان با سراسر کشور در مدارس سراسر استان گیلان و به‌طور نمادین در مدرسه دخترانه انوارالعلوم رشت نواخته شد.
  مدیر آموزش و پرورش ناحیه 2 رشت در این مراسم با گرامیداشت ایام پر برکت دهه فجر و با اشاره به اینکه پیروزی انقلاب اسلامی کشور ایران را از چنگال غارتگران و استکبار رهایی بخشید اظهار داشت: امروز با گذشت چهار دهه مردم ایران همواره خواهان "استقلال، آزادی، جمهوری اسلامی" هستند.
 • 22/ژانویه/2018 - 07:42
  نظارت ستادی از عملکرد برنامه های اجرایی سال ۹۶ حوزه های بسیج دانش آموزی شهرستان صومعه سرا خواهر و برادر ، تولمات و نظارت از واحد مقاومت برتر ،همچنین دیدار رئیس سازمان بسیج دانش آموزی از رئیس اداره آموزش و پرورش شهرستان صومعه سرا جهت تقدیر و تشکر همکاری با بسیج دانش آموزی و اعزام راهیان نور دانش آموزان.
 • 16/ژانویه/2018 - 10:09
 • 10/ژانویه/2018 - 09:30
  بیست: دوازدهمین جشنواره دانش‌آموزی فیلم دفاع مقدس در سالن فجر شهرستان دالاهو برگزار شد.
 • 6/ژانویه/2018 - 21:42
  نظارت و بازدید رئیس سازمان بسیج دانش آموزی استان گیلان و مدیریت های سازمان از عملکرد برنامه های اجرایی حوزه های بسیج دانش آموزی شهرستانهای (تالش خواهر و برادر، رضوانشهر، لنگرود خواهر و برادر، کومله،رودسر،رحیم آباد،کلاچای،چابکسر،املش،سیاهکل) در این بازدید رئیس سازمان سرهنگ علی رفاهتی از فرماندهان سپاه و رئیس ادارت آموزش و پرورش شهرستانها دیدار نمودند.
 • 30/دسامبر/2017 - 19:18
  راهپیمایی عظیم مردم در رشت در پاسداشت حماسه یوم‌الله ۹ دی در میدان شهدای ذهاب برگزار شد.
 • 28/دسامبر/2017 - 16:32
  بیانیه سازمان بسیج دانش آموزی استان گیلان به مناسبت حماسه عظیم 9دی
 • 23/دسامبر/2017 - 11:23
  جلسه شورای عالی قشر بسیج دانش آموزی برگزار شد. جلسه شورای عالی قشر بسیج دانش آموزی در سازمان بسیج دانش آموزی استان با موضوع توجیه اعضای شورا با حضور اعضای شورای قشر (فاطمی و علوی )برگزار شد. در این جلسه که با حضور مسئول سازمان بسیج دانش آموزی استان گیلان (جناب سرهنگ رفاهتی)و مدیر امور خواهران استان(سرکار خانم اصغری) در دو بخش برادران و خواهران برگزار شد، مسولیت ها و وظایف اعضای شورای علوی و فاطمی تبیین و مشخص شد. در ابتدا با عرض خیر مقدم و خوشامد گویی جلسه راس ساعت 9 صبح آغاز گردید.

صفحه‌ها