آرشیو همراه دانش آموزان

 • 25/دى/1397 - 18:21
  جزئیات مسابقه بزرگ ایران یار
  در آستانه چهل سالگی انقلاب شکوهمند اسلامی و با توجه به تاکیدات موکد رهبر فرزانه انقلاب و با هدف ترویج فرهنگ مصرف کالای داخلی، سازمان بسیج دانش آموزی استان گیلان اقدام به برگزاری جشنواره فرهنگی هنری ایران یار می نمایند.
  به گزارش گیلان بیست ،در آستانه چهل سالگی انقلاب شکوهمند اسلامی و با توجه به تاکیدات موکد رهبر فرزانه انقلاب و با هدف ترویج فرهنگ مصرف کالای داخلی، سازمان بسیج دانش آموزی گیلان اقدام به برگزاری جشنواره فرهنگی هنری ایران یار می نمایند.
  فرهنگ سازی حمایت از کالای ایرانی در نسل چهارم انقلاب اسلامی
 • 9/دى/1397 - 09:58
  سازمان بسیج دانش آموزی سپاه قدس گیلان به مناسبت حماسه ۹ دی و روز بصیرت بیانیه ای صادر کرد؛
  در تقویم ایران اسلامی روزهایی وجود دارد که نشان گر رشادت های مردمان همیشه در صحنه و بیدار مارا گویاست. 9دی؛ یکی از روزهایی که عَدو ضربه محکمی از صبر لبریز شده‌ی ایرانیان غیرتمند خورد وقتی فتنه‌ی اجنبی در برابر قدرت الهی منکسر شد فرصتی برای شکوفا کردن قدرت انقلاب پدید آمد
  زینهار ای مردم؛
 • 27/آذر/1397 - 21:27
  همایش تربیتی سرگروه های طرح شهید بهنام محمدی مورخ 97/9/25 در سالن پژوهشگاه معلم با حضور مربیان سراسر استان گیلان برگزار شد.
  مسئول سازمان بسیج دانش آموزی در این همایش اظهار داشت: تعداد 82 مدرسه در استان گیلان زیر پوشش طرح شهید بهنام محمدی قرار گرفتند که شامل 42 مدرسه دخترانه و 40 مدرسه پسرانه می شود.
  وی با بیان اینکه هدف از اجرای طرح شهید بهنام محمدی جریان سازی و برقراری ارتباط با دانش آموزان است تا شاهد حضور آنها در مساجد باشیم.
 • 7/اسف/1396 - 22:03
  رئیس سازمان بسیج دانش آموزی جناب سرهنگ رفاهتی :هشتم اسفند را که مزین به روز امور تربیتی است به مربیان عشق و مهربانی تبریک عرض نموده و یاد شهیدان رجایی و باهنر  که از موسسان این نهاد مقدس می باشند گرامی می داریم.
 • 3/اسف/1396 - 15:22
  مسابقات لیگ علمی پایا همزمان با سراسر کشور مورخ ۹۶/۱۲/3 در مدارس منتخب استان گیلان برگزار گردید.
  رئیس سازمان بسیج دانش آموزی استان گیلان گفت : هدف از برگزاری این مسابقات ایجاد بستر مناسب برای حرکت در مسیر هدفمندی است .
 • 28/بهم/1396 - 08:21
  90 نفر از دانش آموزان املشی برای بازدید از مناطق عملیاتی جنوب کشور به استان خوزستان اعزام شدند.
  90 نفر از دانش آموزان پسر از مدارس شهدای لطیفی، مرحوم طالب پور، شهیدرجایی، شایستگان املش، امام جعفرصادق(ع) شهررانکوه، شهید پیل بالا البرز و شهدای رمشایه ظهر امروز با بدرقه ی مسئولین و اولیاء و نمازگزاران جمعه شهرستان املش را به قصد بازدید از مناطق عملیاتی دوران دفاع مقدس ترک کردند.
  این گروه از دانش آموزان که در قالب دو دستگاه اتوبوس اعزام شده اند در مدت 4 شبانه روز از مناطق عملیاتی شلمچه و اروندکنار و یادمان شهدای هویزه و شهرهای آبادان، اهواز، اندیمشک و خرمشهر بازدید می کنند.
 • 18/بهم/1396 - 22:26
  اجرای مانور ذوالفقار یار خراسانیم هم زمان با سراسر کشور از مورخ ۹۶/۱۱/۳ الی ۹۶۱۱/۲۲ در مدارس استان گیلان
 • 15/بهم/1396 - 12:06
  به‌مناسبت یوم‌الله دهه فجر و ورود عارفانه امام خمینی (ره) به ایران اسلامی صبح امروز زنگ انقلاب همزمان با سراسر کشور در مدارس سراسر استان گیلان و به‌طور نمادین در مدرسه دخترانه انوارالعلوم رشت نواخته شد.
  مدیر آموزش و پرورش ناحیه 2 رشت در این مراسم با گرامیداشت ایام پر برکت دهه فجر و با اشاره به اینکه پیروزی انقلاب اسلامی کشور ایران را از چنگال غارتگران و استکبار رهایی بخشید اظهار داشت: امروز با گذشت چهار دهه مردم ایران همواره خواهان "استقلال، آزادی، جمهوری اسلامی" هستند.
 • 9/دى/1396 - 19:18
  راهپیمایی عظیم مردم در رشت در پاسداشت حماسه یوم‌الله ۹ دی در میدان شهدای ذهاب برگزار شد.
 • 2/دى/1396 - 11:23
  جلسه شورای عالی قشر بسیج دانش آموزی برگزار شد. جلسه شورای عالی قشر بسیج دانش آموزی در سازمان بسیج دانش آموزی استان با موضوع توجیه اعضای شورا با حضور اعضای شورای قشر (فاطمی و علوی )برگزار شد. در این جلسه که با حضور مسئول سازمان بسیج دانش آموزی استان گیلان (جناب سرهنگ رفاهتی)و مدیر امور خواهران استان(سرکار خانم اصغری) در دو بخش برادران و خواهران برگزار شد، مسولیت ها و وظایف اعضای شورای علوی و فاطمی تبیین و مشخص شد. در ابتدا با عرض خیر مقدم و خوشامد گویی جلسه راس ساعت 9 صبح آغاز گردید.
 • 22/آذر/1396 - 23:48
  برپایی کـارگاه آسـیب ها و فرصت هـای دوران نـوجـوانی برای دانش آمـوزان بـسیجی مدارس شهرستان صومعه سرا
 • 13/آبا/1396 - 17:55
  حضور پر شور دانش آموزان بسیجی در راهپیمایی ۱۳ آبان
 • 13/آبا/1396 - 17:41
  قرائت بیانیه هفته بسیج دانش آموزی قبل از خطبه های نماز جمعه توسط دانش آموزان بسیجی در شهرستان های استان گیلان
 • 11/آبا/1396 - 09:44
  بیانیه سازمان بسیج دانش‌آموزی استان گیلان
  به مناسبت هفته بسیج دانش‌آموزی و یوم‌الله 13 آبان
   
  سیادت کفر و شرک جهانی، خصوصاً آمریکا را برای خود حرام کنید. امام خمینی (ره)
 • 10/آبا/1396 - 10:17
  در اولین روز از هفته بسیج دانش آموزی مراسم یاد واره شهدا با همکاری حوزه بسیج دانش آموزی شهید دکتر مفتح خواهران ناحیه دو رشت در مدرسه شاهد حضرت خدیجه کبری بر گزار شد.
 • 8/آبا/1396 - 20:36
  سالروز شهادت شهید نوجوان محمدحسین فهمیده و روز نوجوان و بسیج دانش آموزی را گرامی می داریم.
 • 8/آبا/1396 - 20:23
  آموزش جانشين و شوراي واحد بسيج حوزه شهيد مطهری خواهران ناحيه يک رشت
 • 8/آبا/1396 - 20:14
  اعزام دانش آموزان تالش ، سنگر ، انزلی به راهیان نور غرب کشور
 • 23/مهر/1396 - 17:45
  جواب مقام معظم رهبری به بسیج دانش آموزی خواهران ناحیه یک رشت در طی طومار ارسالی در دوره یاوران ولایت شهرستانی به دفتر رهبری
 • 13/مهر/1396 - 20:14
  بمناسبت روز بسیج دانش آموزی منتشر شد :اولین فراخوان کشوری ایده های هشت آبان با اهدای جوایز نفیس در سراسر کشوراولین فراخوان ملی ایده های هشت آبان بمناسبت روز بسیج دانش آموزی با اهدای جوایز ارزنده در سراسر کشور منتشر شد.به گزارش خبرنگار سازمان بسیج دانش اموزی این فراخوان با هدف ترغیب و تشویق دانش اموزان انقلابی سراسر کشور جهت مشارکت در هرچه با شکوهتر برگزاری برنامه های بسیج دانش آموزی در هفته بسیج دانش اموزی سراسر کشور با عنوان اولین فراخوان ایده های هشت آبان منتشر شد.

صفحه‌ها