96/6/5
تعداد نظرات:0
11:29
شماره مطلب:13966528706
-A A +A
راهیان نور ۹۶

ستاد هماهنگی راهیان نور

‍ مدیر کل آموزش وپرروش استان گیلان جناب آقای دکتر مهدی حاجتی در جلسه تقدیر از دست اندرکاران ستادی کاروانهای راهیان نور گیلان گفت: اردوهای کاروان راهیان نور آموزش به کسانی است تا با رشادت های رزمندگان 8 سال دفاع مقس آشنا شوند. وی با اشاره به لزوم وفاق بین آموزش و پرورش و سپاه قدس گیلان خاطرنشان کرد: آموزش و پرورش نیازمند همگرایی و کمک همه دستگاهها است تا با گسترش این همکاری ها بتوانیم نسل نوجوان و جوان را با ارزشهای انقلاب آشنا کنیم. مدیرکل آموزش و پرورش استان گیلان گفت: باید از فرصت کاروان راهیان نور به بهترین شکل استفاده کنیم تا دانش آموزان اعزامی به عنوان سفیران انقلاب بتوانند رهاورد معنوی این سفر را به دیگر دانش آموزان انتقال دهند. حاجتی با اشاره به اعزام 13 هزار و 700 دانش آموز گیلانی به مناطق جنگی گفت: ایمنی و سلامت دانش آموزان و همچنین اعزام های داوطلبانه در سفرهای راهیان نور از اولویتهای اصلی و همیشگی آموزش و پرورش است که در سال تحصیلی آینده هم به این مهم توجه خواهد شد.

سردار علی کاظمی پور جانشین فرمانده سپاه قدس گیلان هم در این نشست گفت: دشمن در عرصه های خارجی و داخلی علیه نظام جمهوری اسلامی برنامه ریزی کرده و به ویژه در جنگ نرم و مسائل اقتصادی امیدهای فراوانی به تحقق اهداف خود بسته است. وی افزود: راهیان نور یکی از راههایی است که در عرصه مبارزه فرهنگی سبب خودباوری نسل جوان می شود و ما باید در عرصه های اجتماعی و مدیریتی به جوانان بیش از پیش اعتماد کنیم.

سرهنگ علی رفاهتی مسئول سازمان بسیج دانش آموزی استان گیلان هم در جلسه تقدیر از نیروهای ستادی اعزام کاروانهای راهیان نور گفت: سال گذشته 91 درصد از سهمیه اعزامی دانش آموزان گیلان به مناطق عملیاتی غرب و جنوب محقق شد و اعزام های سال تحصیلی آینده از 12 مهر آغاز می شود.

افزودن نظر جدید

انتشار دیدگاه به معنای تایید آن نیست . نظرات توهین آمیز منتشر نمی شود .
Image CAPTCHA
لطفا کاراکترهای تصویر را در کادر بالا وارد نمایید.