99/2/30
تعداد نظرات:0
14:59
شماره مطلب:139923038497
-A A +A
بیانیه روز قدس 1399 سازمان بسیج دانش آموزی سپاه قدس گیلان

بیانیه روز قدس 1399 سازمان بسیج دانش آموزی سپاه قدس گیلان

بیانیه روز قدس 1399 سازمان بسیج دانش آموزی سپاه قدس گیلان
بسم الله القاصم الجبارین
دوباره قدس ...
دوباره اشک و آه ....
دوباره بمب و موشک و گلوله ....
دوباره تانک و سنگ ....
و هزارباره ایستادگی و مقاومت ....
امسال هم در رمضانی متفاوت، روز قدسی متفاوت تر را پیش رو داریم. روز قدسی که نه در خیابان ها و مسیر ها، بلکه در کانال ها و گروه ها جریان دارد. راهپیمایی مثال زدنی در فضای مجازی به وسعت فضای تمامی دل های آگاه و بیدار.
اگرچه کرونا، راهپیمایی رمضان 1399 را از حضور فیزیکی به حضور مجازی تبدیل کرد ولی افسران جبهه جنگ نرم ، شکوه و هیبت آن را دو صد چندان خواهند کرد و این شدنی نبود مگر به عشق رهایی قبله اول مسلمین جهان از اشغال اشغالگران صهیونیسم.
رمضان 1399 را در حالی به آخر میرسانیم که با وجود ویروس کوید19، از ویروسی به مراتب خطرناکتر ، مخرب تر و قدیمی تر پرده برداری شده است. ویروس # کوید 1948 اسراییل !
دنیا تمام تلاش خود را برای تهیه واکسن بیماری کرونا به کار بسته است تا شاید بتواند از شر این ویروس منحوس رهایی یابد اما سالهاست که با ویروسی به مراتب خطرناکتر دست و پنجه نرم می کند و بنا بر فرمایشات ولی امر مسلمین جهان، روزشمار نابودی آن ، مدت هاست که شروع شده است.
واکسن نابودی کوید 1948 ، تنها در اتحاد و همدلی ملت های مسلمان جهان و استقامت و پایداری ملت مقاوم فلسطین است.
ایران اسلامی با بر افراشتن پرچم استکبارستیزی، همچون تمام سالهای قبل، پشتیبان و حامی جوانان برومند و ضد صهیونیسم فلسطینی هست و این پرچم را تا نابودی کامل این غده سرطانی، در اهتزاز نگاه خواهد داشت.
رصد فضایی فلسطین اشغالی با ماهواره نور، بارقه امیدی است که به همت و تلاش جوانان متعهد و متخصص سپاه پاسداران انقلاب اسلامی، انجام گرفت و می رود تا در آینده ای نه چندان دور، بنا بر فرمایشات حضرت آقا (مد ظله العالی) در قدس نماز جماعت بخوانیم و از فراز گلدسته های مسجد الاقصی ، نغمه « اشهد ان علیا حجت الله » سر دهیم.
سازمان بسیج دانش آموزی سپاه قدس گیلان ، همچون سایر ارگان ها و نهاد ها، روز قدس امسال را گرامی داشته و با تلاش وافر دانش آموزان بسیجی خود، با کادر سازی و بصیرت افزایی ، همچون گذشته در جهت به ثمر رسیدن منویات رهبر فرزانه انقلاب، تلاش مضاعف خواهد کرد تا در سال جهش تولید، ضمن کمک به ارتقاء سطح معیشتی آحاد مردم، در پیشرفت بیش از پیش اقتصاد کشور ، گام هایی استوار و حساب شده بردارد و به برکت نظام اسلامی، یاریگر انقلاب جهانی مهدی موعود (عجل الله تعالی فرجه الشریف ) باشد.
ان شاء الله. سازمان بسیج دانش آموزی سپاه قدس گیلان

افزودن نظر جدید

انتشار دیدگاه به معنای تایید آن نیست . نظرات توهین آمیز منتشر نمی شود .
کد امنیتی
اگر شما یک بازدید کننده انسانی هستید و یک ربات نیستید به چالش و آزمون زیر پاسخ دهید.