99/6/17
تعداد نظرات:0
10:25
شماره مطلب:139961739167
-A A +A
خرید مایحتاج آموزشی دانش‌آموزان توسط سپاه

خرید مایحتاج آموزشی دانش‌آموزان توسط سپاه

رئیس سازمان بسیج دانش‌آموزی استان گیلان با بیان اینکه تهیه تبلت و بسته لوازم‌التحریر برای دانش‌آموزان نیازمند مأموریت سازمان بسیج دانش‌آموزی گیلان است، گفت: سازمان بسیج دانش‌آموزی تهیه تبلت برای دانش آموزان نیازمند را در دستور کار خود قرار داده است.
خرید مایحتاج آموزشی دانش‌آموزان توسط سپاه

علی رفاهتی امروز در گفت‌وگو با خبرگزاری فارس در رشت، با تسلیت ایام شهادت سید و سالار شهیدان حضرت اباعبدالله الحسین علیه‌السلام و نزدیکی بازگشایی مدارس اظهار کرد: با توجه به فرارسیدن زمان بازگشایی مدارس، کمک مؤمنانه دانش‌آموزان در قالب بسته‌های تحصیلی در دستور کار سازمان بسیج دانش‌آموزی استان گیلان قرار گرفت.

وی با اشاره به شناسایی دانش‌آموزان نیازمند توسط حوزه‌های بسیج دانش‌آموزی استان، گفت: پیش‌بینی‌شده که هر حوزه بسیج دانش‌آموزی ۵۰ بسته شامل کیف، دفتر، کفش و لباس را تهیه و به دانش آموزان شناسایی‌شده تحویل دهند.

رئیس سازمان بسیج دانش‌آموزی استان گیلان با بیان اینکه ۲۰۰ کوله نیز در استان تهیه‌شده تا به دست دانش‌آموزان شناسایی‌شده رسانیده شود، افزود: سردار فرماندهی سپاه قدس گیلان، سازمان بسیج سازندگی را مکلف کرد تا در این مأموریت، به کمک بسیج دانش‌آموزی آمده تا دانش‌آموزان بیشتری تحت پوشش قرار بگیرند.

رفاهتی با اشاره به شرایط ویژه تحصیلی در ایام شیوع ویروس کرونا و احتمال برگزاری کلاس‌های مجازی تصریح کرد: سازمان بسیج دانش‌آموزی تهیه تبلت برای دانش آموزان نیازمند را در دستور کار خود قرار داده تا در صورت برگزاری کلاس‌های مجازی این دانش‌آموزان شناسایی‌شده، از کلاس درس محروم نشوند.

وی با اشاره به برپایی خیمه‌های عزاداری دانش‌آموزان بسیجی با توجه به شرایط ویژه عزاداری امسال، گفت: دانش آموزان بسیجی، با برپایی دسته "احلی من العسل " کوچه به کوچه و خیابان به خیابان علم عزای سیدالشهدا (ع) را بلند نگاه داشتند.

رئیس سازمان بسیج دانش‌آموزی استان گیلان از برپایی روضه‌های خانگی، جلوی درب خانه‌ها در طرح بهنام دانش‌آموزی خبر داد و افزود: هیچ‌گاه مراسمات سید و سالار شهیدان بر زمین نمانده و دانش‌آموزان بسیجی نیز علم عزای مولای خود را بلند نگاه می‌دارند.

افزودن نظر جدید

انتشار دیدگاه به معنای تایید آن نیست . نظرات توهین آمیز منتشر نمی شود .
کد امنیتی
اگر شما یک بازدید کننده انسانی هستید و یک ربات نیستید به چالش و آزمون زیر پاسخ دهید.